Співпраця-запорука успіху!

У вівторок, 15 листопада був підписаний Меморандум про співпрацю між Фондом Східна Європа (президент Віктор Лях), містом Вільнянськ (міський голова Наталія Мусієнко), містом Молочанськ (міський голова Володимир Вольвач), Веселівською об’єднаною територіальною громадою (заступник голови Олексій Дяченко), Веселівською об’єднаною територіальною громадою (голова Микола Гузенко) і Запорізьким благодійним фондом «Єдність» за майбутнє» (голова правління Тамара Огородова), для впровадження в цих містах і громадах інтерактивної платформи «Відкрите місто» www.opencity.in.ua в рамках проекту «Відкриті громади – забезпечення ефективної комунікації в розвитку громад Запорізької області», який Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» реалізує за підтримки Фонду Східна Європа. Тепер кожен замість того, щоб безкінечно бігати по кабінетах, писати звернення та листи, на які не відповідають, зможе в будь-який час оперативно зі смартфона, планшета, ноутбука, комп’ютера за допомогою інтерактивної платформи «Відкрите місто» www.opencity.in.ua звернутися до житлово-комунальних служб міста чи громади, прикріпивши фото чи відео з адресою проблеми та відслідковувати її вирішення. Навчальний семінар з користування платформою для керівників міст і громад, уповноважених осіб з цих міст і громад провів національний модератор інтерактивної платформи «Відкрите місто» Володимир Павлюк. Сюжет про підписання Меморандуму можна переглянути у випуску новин на телеканалах «Запоріжжя» та ТРК «Алекс» 15 листопада.
Вже 38 органів місцевого самоврядування (міста та громади) вже підключені до інтерактивної платформи «Відкрите місто». Запорізька область є лідером в Україні: до цієї платформи підключені міста Запоріжжя, Енергодар, Приморськ, Вільнянськ, Молочанськ, Веселівська та Воскресенська об’єднані територіальні громади.
Інтерактивна платформа «Відкрите місто» www.opencity.in.ua є комунікаційним каналом для донесення і відображення інформації про проблемні ситуації до органів влади та відображає процес і результат вирішення проблемних ситуацій і виконує функцію інструменту громадського моніторингу та оцінювання ефективності роботи влади із задоволення поданих громадянами скарг. Запорукою розвитку демократичного суспільства є ефективна комунікація між владою та громадянами для вирішення проблем міста, реалізації суспільно важливих проектів. Сучасні інформаційні технології дають нові можливості для інтерактивної комунікації представників місцевого самоврядування з людьми, швидкого вирішення гострих проблем.

Контактна особа: Оксана Дроздовська, 098-44-201-78, 099-379-86-42
ednist-star@ukr.net