Факультет соціальної педагогіки та психології Запорізького національного відзначив чверть століття освітньої діяльності

Привітали колектив колеги із вишу, представники органів влади, численні партнери, які співпрацюють із нашим вишем у багатьох галузях діяльності та яких поєднують спільні важливі проекти за безпосередньої участі факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ, котрий реалізує політику в галузях освіти та охорони здоров’я. Його випускники також роблять вагомий внесок у збереження кращих традицій театрального мистецтва, культурних цінностей людства, підготовку інтелектуальної еліти нашого суспільства.
Ректор ЗНУ, професор Микола Фролов відзначив, що факультет посідає провідні позиції не тільки в нашому регіоні, але й у державі.
У своєму привітальному слові декан факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ, доцент Ольга Пономаренко подякувала людям, які стояли біля витоків факультету: колишньому ректору В’ячеславу Толоку та колишньому декану Людмилі Міщик, партнерам, колегам і звичайно, випускникам і студентам.
Директор Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації Ігор Мещан привітав факультет із 25-літтям від імені голови облдержадміністрації Костянтина Бриля, голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака. Особливу подяку висловив гість Центру гендерної освіти ЗНУ та її керівникові – Тетяні Головановій, яка уже упродовж чотирьох років є радником голови Запорізької обласної адміністрації з гендерних питань. Приєднався до теплих слів із нагоди ювілею факультету й голова Олександрівської районної адміністрації Валерій Мостовий. Від імені міського голови Володимира Буряка він побажав представникам колективу світлого майбутнього, здоров’я і добробуту. Зі словами привітань звернулася до гостей і випускниця факультету, керівник Департаменту освіти і науки Запорізького міськвиконкому Юлія Погребняк.
Теплі слова привітань цього святкового дня звучали від численних колег університетської спільноти.
Також на адресу факультету надійшли вітання з найкращими побажаннями з нагоди ювілею від колег-освітян із інших вишів України та від партнерів: Запорізького театру молоді (директор Віталій Шкляренко), Запорізької обласної філармонії (гендиректор Ірина Конарева), «Школи ЕйдоС» (гендиректор Олена Грединарова), клубу спортивно-бального танцю «Грація» (керівники – Олена Та Андрій Книш), Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (керівник – Марина Боренос), Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (керівник – Людмила Токарєва) та інших.
Варто відзначити, що факультет подбав і про те, щоб у кожного гостя залишився на згадку про свято ювілейний спецвипуск Обласної академічної газети «Запорізький університет», присвячений 25-річчю факультету СПП, котрий, крім вітань та інформації про здобутки колективу, також містив неперевершену галерею випускників.
Факультет соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету не тільки приймав привітання з нагоди свого 25-річного ювілею, але й підготував для гостей яскраву концертну програму. Вона була сповнена професійними творчими номерами, історичними екскурсами, а також відеосюрпризами та фотоспогадами. Цікавою родзинкою свята стала вишукана мальована анімація живої задньої частини сцени, а також презентація під час фінішних акордів концерту – гімну факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету.
Про це повідомляє прес-центр ЗНУ.