Вивчення питання щодо оптимізації шкіл-інтернатів триває

Депутати облради продовжують відвідування комунальних закладів Запорізької обласної ради, які підлягають оптимізації.
Так, згідно графіку, прийнятого на попередній зустрічі членів комісії, депутати відвідали 4 заклади, які знаходяться у Мелітопольському районі: КЗ «Терпіннівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат», КЗ «Новомиколаївська загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів», КЗ «Мелітопольська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Гармонія», КЗ «Мелітопольська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів».
До робочої поїздки комісія приступила у складі депутатів обласної ради Владислава Марченка, Ярослава Криля, Романа Кузьменка, Ірини Гуцуляк, Тетяни Ковиліної та начальника відділу позашкільної, вищої освіти та інтернатних закладів департаменту освіти і науки Запорізької обласної держаної адміністрації Ігоря Шпірного.
Як зазначив голова комісії, заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко, оцінка реального стану інтернатів дозволить визначити доцільність оптимізації закладів та визначити раціональні шляхи впровадження цього процесу, а також відзначив, що в кожній з відвідуваних шкіл-інтернатів спостерігається суттєва економія бюджетних коштів за рахунок використання системи Prozorro.
Депутати спілкувалися з керівництвом та персоналом закладів, оглядали загальний стан будівель, звертали увагу на умови навчання, харчування та побуту. Відкриті до спілкування були й вихованці шкіл та їхні батьки, які радо відповідали на всі питання депутатів.
У закладах відбувався навчальний процес, керівництво з гордістю показувало оновленні приміщення та ті, в яких наразі відбуваються ремонтні роботи. На території закладів проводяться роботи, які необхідно встигнути виконати до холодів. В приміщеннях, за можливістю, замінюються вікна, покриття на підлозі, виконуються інші види робіт.
Найближчим часом планується наступна поїздка до інших комунальних закладів Запорізької обласної ради, які задіяні в оптимізації. Після вичерпного вивчення стану шкіл-інтернатів комісія планує провести розширене засідання для детального опрацювання питання щодо оптимізації шкіл-інтернатів.
Про це повідомляє офіційний сайт Запорізької обласної ради.