Доля аеропорту небайдужа запорізьким митникам

Пасажиропотік запорізького аеропорту у 2016 році виріс більше, ніж удвічі. З одного боку, це беззаперечно позитивний факт, адже значно зросли доходи аеропорту, а відповідно і податкові надходження. Проте, з іншого боку, виникають проблеми щодо створення необхідних умов для ефективного обслуговування пасажирів при проходженні прикордонного та митного контролю. З метою удосконалення обслуговування клієнтів аеропорту в.о. начальника Запорізької митниці ДФС Сергій Черкунов ініціював проведення робочої наради за участю керівництва Запорізької митниці ДФС, адміністрації аеропорту міста Запоріжжя, Бердянського прикордонного загону, служби авіаційної безпеки, УСБУ у Запорізькій області, ГУ Національної поліції у Запорізькій області, підприємств обслуговування та авіакомпаній.
Сергій Черкунов зазначив, що для поліпшення ситуації із запорізьким аеропортом необхідно об’єднати зусилля.
-Технологічна схема оформлення громадян не може відповідати тому рівню, який необхідний на сьогоднішній день. Сама структура зони митного контролю в цих приміщеннях на даний момент не може задовольнити усі необхідні вимоги. Тому лише кадровим перерозподілом це питання не вирішити, – наголосив керівник митниці.
За словами першого заступника начальника Запорізької митниці ДФС Антона Жучкова, злагоджена взаємодія всіх служб підвищить рівень обслуговування пасажирів, що позитивно вплине як на імідж Запорізького аеропорту, так і на імідж всіх контролюючих служб, задіяних в аеропорту.
Безпосередньо на місці проходження пасажирського контролю учасники наради обговорили найбільш реальні шляхи вирішення нагальних проблем. Зокрема, відповідність загальним вимогам до облаштування авіаційного пункту пропуску «Запоріжжя», удосконалення та прискорення контролю пасажирів та багажу, функціонування та дотримання режиму у зонах митного та прикордонного контролю, перспективи розвитку пункту пропуску та інші поточні питання.
Про це повідомляє Головне управління ДФС у Запорізькій області.