Доступна та якісна правова допомога кожному

Державна служба зайнятості (Центральний апарат) та Координаційний центр з надання правової допомоги об’єднали зусилля з метою забезпечення для громадян доступу до безоплатної правової допомоги, зокрема уклали Меморандум про співпрацю. Відтепер в центрах зайнятості по всій країні надають безоплатну правову допомогу громадянам, які її потребують: безробітним, вимушено переселеним особам, демобілізованим учасникам бойових дій, соціально незахищеним категоріям українців.
«Щоденно за сприянням у працевлаштуванні до центрів зайнятості області звертається понад двох сотень громадян. З тих, хто перебуває на обліку, знаходять роботу 84 особи. З початку року центри зайнятості відвідали майже 100 тисяч громадян. І те, що тепер у центрах зайнятості можна буде отримувати юридичні консультації із будь-яких питань, вкрай важливо. Впевнена, що така співпраця служби зайнятості та Координаційного центру з надання правової допомоги стане в нагоді всім», – розповіла Ірина Дуднік, директор Обласної служби зайнятості.
Усіх бажаючих запрошуємо до участі щотижневих семінарах, які проводяться у приміщеннях центрів зайнятості м. Запоріжжя, і спрямовані на підвищення рівня правової обізнаності населення щодо захисту прав, зокрема права на безоплатну правову допомогу, соціальний захист від безробіття!

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ЗОЦЗ
тел.. 233-11-47, 214-97-32