Голова Запорізької облради Григорій Самардак вивчатиме перспективи розвитку місцевого самоврядування на прикладі Німеччини

На запрошення Німецького Бундестаґу та Федерального уряду голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак перебуває у Німеччині, де бере участь в проекті «Регіональні структури управління та місцеве самоврядування».
Візит голови Запорізького обласного парламенту проходить в рамках програми Федеративної Республіки Німеччина, яка пропонує колегам з різних країн обмінятися думками з німецькими співрозмовниками відносно розвитку місцевого самоврядування, а також і з загальних політичних питань.
Німеччина дієво підтримує Україну на її шляху реформ. Політична, економічна та соціальна стабілізація і розвиток України мають для всієї Європи центральне значення. Неодмінними в цьому плані є ефективні реформи правосуддя й державного управління. Тож, особливо важливу роль відіграватимуть тут і реформи в галузі децентралізації, – впевнені представники приймаючої сторони.
Учасники зустрічі (крім голови Запорізької облради, до Німеччини відбули голови Дніпропетровської, Харківської, Черкаської обласних рад та заступник голови Львівської обласної ради) планують ознайомитися з федеральною системою і місцевим самоврядуванням у Німеччині та пересвідчитися у здійсненні принципу субсидіарності на прикладі Німеччини.
У Берліні з 21 по 25 листопада також запланована зустріч з депутатами Німецького Бундестаґу, зустрічі у Федеральному міністерстві закордонних справ, Федеральному міністерстві внутрішніх справ.