Всі народи хваліть Господа

Прихожани церкви протестантського спрямування «На скалі» у Запоріжжі на своє традиційне свято «Фестиваль народів» зібрали сотні гостей – представників чотирьох континентів.
У великому концертному залі Запорізького міського палацу творчості дітей та юнацтва прозвучали пісні різних народів світу з країн Латинської Америки, Азії, Африки, Європи. Група прославлення представила нові музичні композиції, педед широкою публікою виступила й група підліткового служіння, молодь церкви підготувала й цікаву танцювальну програму.
Зібравши разом представників різних націй і рас, організатори заходу дійсно підтвердили, що для послідовників Божого віровчення немає перешкод в спілкуванні. Студенти з Індії, Нігерії, Малайзії, Перу, Чилі, Замбії, Колумбії, Еквадору, Бразилії і України разом – єдиною дружною сім’єю тут влучно прославляли Бога.
Наша церква має пер-конфесійний і багатоетнічний расовий характер. Запорізька церква, як центральна, налічує понад 500 членів церкви, в числі яких представники 8 національностей. Згодом, Господь став розширювати межі церкви, і філії з’явилися в Україні – на даний момент в 6 областях, і за кордоном – у 2 -х країнах, – розповів її духовний лідер- пастор Альфонсо Артуро Арані Санчез.- У нас служіння відбувається одночасно на кількох мовах – забезпечуємо синхронний переклад на англійську, іспанську, за потреби – навіть хінді. Господь сильний використовувати кожну людину на славу Свою, на служіння багатьом народам.Наша церква була заснована ще у 2004 році. Її основною метою є служіння не тільки українцям, а й студентам з різних країн, які приїхали вчитися до Запоріжжя. Прагнемо розширення свого сприйняття культури інших народів і того як Бог діє через них, а значить і сприйняття Бога.
Пастор Альфонсо Арана Санчез, уродженець Перу. Свого часу закінчив Запорізький державний медичний університет, за фахом – педіатр. Свою долю зустрів у Запоріжжі. Із дружиною Лізою, яка також є прихожанкою його церкви, виховують 7 дітей : Девіда, Марка, Йосипа, Данила, Михайло, Естер, Йоіль, Джона. Ліза завжди підтримує чоловіка. І на нинішній захід привела старших дітей.
Зірковим гостем фестивалю став фіналіст телепроекту «Голос країни» із команди Святослава Вакарчука Аняня Удогво. Співак і пропагандист слова Божого Аняня разом із своєю командою подарував учасникам заходу прекрасне спілкування з музичною творчістю во славу Божу.

Олександра Воронцова