Запоріжці привітають із Днем народження політв’язня Олександра Кольченка!

26 листопада в обласній науковій бібліотеці з 17-00 до 18-00 перед кінопоказом у межах фестивалю Docudays відбудеться акція з нагоди 27-річчя кримського політв’язня Олександра Кольченка.
Amnesty International Україна оголошує збір привітальних поштівок та листів Олександру Кольченку, які потім передасть адресату.
У День народження активіста, еколога, антифашиста, затриманого ФСБ, звинуваченого у тероризмі та засудженого до 10 років ув’язнення у колонії суворого режиму, ми поговоримо про те, як можна підтримати Олександра, а також долучитися до правозахисного руху Amnesty International у Запоріжжі.
Довідка: Олександр Кольченко народився і жив у Сімферополі, брав участь в акціях студентської профспілки, у протестах працівників «Кримтролейбуса», у боротьбі проти забудови Залісського парку у своєму рідному місті. У 2014 році долучився до проукраїнських мітингів у Криму. Разом із Олегом Сенцовим та Геннадієм Афанасьєвим у травні 2014 року, Олександра Кольченка було затримано ФСБ на окупованій території Криму. Як і Олег Сенцов, він перебуває в ув’язненні за звинуваченням у “тероризмі”, яке заперечує і називає політично вмотивованими. Військовий суд у російському місті Ростов-на-Дону засудив Олександра Кольченка до 10 років ув’язнення.
Контактна особа: Яна Сасіна, 063 459 42 52