Консолідувати зусилля для плідної роботи!

25 листопада відбулась прес-конференція голів фракцій «Солідарність» та «Об’єднання «Самопоміч» в Запорізькій міській раді щодо створення міжфракційного депутатського об’єдання «За розбудову Запоріжжя».
Участь у заході взяли голова фракції «Солідарність», очільник Запорізької міської організації партії «Солідарність» Олександр Константинов, голова депутатської фракції «Об’єднання «Самопоміч» Дарія Трюхан, голова Запорізької міської організації партії «Об’єднання «Самопоміч» Олег Корольов та депутат фракції «Солідарність» Андрій Согорін.
За рік роботи депутати обох фракцій зрозуміли, що більшість колег в міській раді не чують та не підтримують їхні ініціативи. Виходячи з того, що фракції мають схоже бачення розвитку міста, представники політичних сил вирішили консолідувати зусилля для плідної роботи.
«Консолідація наших зусиль викликана сьогоднішнім розкладом сил у Запорізькій міській раді. Відтепер всі ключові питання ми зможемо вирішувати більш ефективно, об’єднавши наші зусилля. У нас протягом року було взаєморозуміння і підтримка у багатьох питаннях. Ми разом працювали над створенням нового регламенту, який був визнаний одним з кращих в Україні. І надалі ми маємо намір зайняти активну позицію, яка дозволить нам відстоювати свою думку в міській раді», – сказав Олександр Константинов.
Депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» Дарія Трюхан зазначила, що метою створення є об’єдання зусиль продемократичних сил, задля сприяння розвитку громадянського суспільства, прозорої та відкритої роботи міської влади, комплексного розвитку всіх соціальних сфер, ЖКГ, та найголовніше – плідна співпраця для покращення життя запоріжців.
«Ми вже рік працюємо в міській раді, і прийшли до висновку, що у наших фракцій одне бачення всіх питань, які стосуються життєдіяльності міста. У нас є взаєморозуміння в питаннях, які пов’язані з багатьма сферами: освіта, ЖКГ, інфраструктура, благоустрій та багато іншого. Міська рада потрібна для того, щоб працювати для запоріжців і покращувати їхнє життя» – заявила Дарія Трюхан.
По закінченню прес-конференції глави фракцій підписали меморандум «Про створення міжфракційного об’єднання «За розбудову Запоріжжя» згідно чинного законодавства та регламенту міськради.