Рятувальники провели виховну годину для маленьких вихованців дошкільного закладу «Кобзарик»

Фундамент безпечного майбутнього закладається в дитинстві. Кожна людина у своєму житті складає безліч різноманітних іспитів, проте один найголовніший – екзамен безпеки складається протягом всього життя, і забезпечити успішність його результатів можуть міцні знання з основ БЖД, які повинні прищеплюватися змалечку.
У рамках Місячника безпеки, який стартував у Запорізькій області, 25 листопада рятувальники завітали до дошкільного навчального закладу «Кобзарик». Співробітники ДСНС в ігровій формі, яку найбільше полюбляє малеча розповіли дітлахам про найголовніше – правила безпеки під час різноманітних надзвичайних подій, які можуть трапитися через необережність, пустощі й розгубленість. Так, дітлахи повторили правила безпечної поведінки у побуті та на вулиці, дізналися про дії у разі знаходження підозрілих вибухонебезпечних предметів, закріпили вже набуті знання про користь та шкоду вогню. Задля більшого засвоєння матеріалу малечі продемонстрували мультфільми з основ безпеки життєдіяльності.
Для персоналу закладу рятувальники провели протипожежні інструктажі. Оскільки, наближаються новорічні свята фахівці Служби порятунку «101» нагадали правила встановлення та прикрашання новорічної ялинки, і попросили вихователів донести до відома усіх батьків ці рекомендації.
Наприкінці виховної години дошкільняти отримали від рятувальників яскраві календарики, а вихователі профілактичні листівки, брошури та газету «Ситуація» для того, щоб постійно пам’ятати як діяти в тій чи іншій ситуації. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.