У Чернігівському районі вогнеборці ліквідували пожежу на території приватного домоволодіння

25 листопада о 09:45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що вул. Покровська смт Чернігівка Чернігівського району, виникла пожежа.
Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що в житловому будинку в кімнаті горять меблі, перекриття будинку, дах на площі 10 кв.м. О 10:10 рятувальники локалізували пожежу, а о 10:30 – повністю ліквідували, після чого провели пролив конструкцій для запобігання повторного виникнення пожежі.
Від ГУ ДСНС залучалося 1 одиниця техніки та 3 вогнеборці. Причини пожежі встановлюються. За фактом події відповідні органи ведуть розслідування. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
Головне управління ДСНС України у Запорізькій області звертається до громадян з проханням проявляти особливу пильність та обережність при використанні обігрівачів, газового та пічного опалення, а також електричного обладнання. Ретельно дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності. Пам’ятайте: несправне пічне опалення, використання саморобних електрообігрівачів, порушення правил експлуатації газового обладнання, паління у ліжку в нетверезому стані – основні причини пожеж та загибелі людей на них.