Ув’язнених довічно не позбавляють Божого милосердя

У відповідь на ініціативу святішого Отця Папи Франциска в рамках Року Божого Милосердя прихожани і духівництво Української греко-католицької церкви у Запоріжжі провідали довічних в’язнів у Софіївській виправній колонії № 55, що у Вільнянську.
У візиті взяли участь екзарх Донецький владика Степан Меньок та настоятель парафії св. Архистратига Михаїла у Запоріжжі отець Андрій Бухвак. За місяць до візиту при парафії у Запоріжжі та в благодійному фонді «Карітас Запоріжжя» було оголошено про збір засобів першої необхідності для ув’язнених.
Спільними силами за цей час вдалося сформувати індивідуальні набори із засобами особистої гігієни для всіх довічно ув’язнених Софіївської виправної колонії №55. Благодійники передали свої подарунки за призначенням.
-Ми наочно підтвердили, що навіть засуджені людським судом злочинці не позбавлені Божого милосердя, – коментує подію настоятель парафії св. Архистратига Михаїла у Запоріжжі отець Андрій Бухвак.- Втім, переконаний, що вияв милосердя так само важливий і для тих, хто стає інструментом любові і добра в Божих руках. Мусимо плекати в собі любов до ближніх, особливо до тих, хто опиняється у скрутних життєвих обставинах.