Рятувальники надали допомогу у розвантажуванні гуманітарної допомоги для внутрішньо-переміщених осіб

Станом на 27 листопада у Запорізькій області до Регіонального та районних штабів звернулись за допомогою 69262 внутрішньо переміщених осіб з окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.
Люди рятуючись від жахів війни, що несуть пекло розрухи, вимушені покидати свої домівки і шукати в собі сили будувати своє життя з нуля вже в іншому місті. Тому, для адаптації на новому місці переселенцям необхідна не лише психологічна допомога, а й інші речі, які для мирного населення здаються звичними: їжа, одяг, предмети побуту, засоби для обігріву свого нового житла тощо.
Так, в період з 25 по 28 листопада 2016 року співробітники різних підрозділів ГУ ДСНС України у Запорізькій області, а саме: міста Запоріжжя, Розівського (14,2 т), Пологівського (14,2 т), Гуляйпільського (8,4 т) та Веселівського (8,4 т), Василівського (2,63 т) районів, не рахуючись з особистим часом спільно з представниками Благодійного Фонду «САНТІС» та внутрішньо-переміщеними особами розвантажили гуманітарну допомогу, у вигляді твердого палива, загалом 52,5 тонни.
Ця гуманітарна допомога була надана Угорською Екуменічною Службою Допомоги (представник служби у Східній Україні – Янош Геревич) при фінансовій підтримці міжнародної гуманітарної організації «ACT-Alliance» (штаб-квартира у Женеві) для внутрішньо – переміщених осіб, що її потребують та мешкають на території області.
Тепер 100 родин внутрішньо переміщених осіб, які проживають у приватних будинках в нашому регіоні і мають пічне опалення, зможуть обігрівати свої оселі у холодну пору року.
ГУ ДСНС України у Запорізькі області та Благодійний фонд «САНТІС» тісно співпрацюють в цьому напрямку протягом вже більше 2-х років.
З початку загострення воєнного конфлікту на сході країни, ця благодійна організація активізувала свою діяльність по наданню допомоги внутрішньо – переміщеним особам. Так, тисячі людей отримали продуктові набори, предмети дорослої та дитячої гігієни, дитяче харчування, ковдри, кухонне приладдя, побутову техніку (1000 родин у Запорізькій області, 910 родин у Дніпропетровській області, 100 родин у Маріуполі).
За допомогою інших партнерів в інших областях – Донецькій, Луганській, Херсонській та Харківській – Угорська Служба Допомоги зараз надає гуманітарну допомогу в тому числі й у вигляді будівельних матеріалів та вугілля мешканцям так званої «сірої зони» (біля 500 родин).
Тісна співпраця Головного управління та громадських благодійних організацій по наданню адресної допомоги внутрішньо переміщених осіб триває! Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.