ЗНУ запрошує…

Запорізький національний університет 2 грудня 2016 року о 15.00 запрошує до конференц – зали (ІІ корпус ЗНУ, ауд.224, вул. Жуковcького, 66-а) на вшанування переможців ІІІ Всеукраїнського конкурсу молодої української поезії та авторської пісні ім. Марини Брацило «Хортицькі дзвони». У цьогорічному конкурсі в номінаціях «поезія» та «авторська пісня» взяли участь представники 14 регіонів України, засвідчивши свою прихильність до українського слова та пісні. Творчу молодь України радо будуть приймати учасники запорізької літературної студії імені Марини Брацило, яких об’єднав конкурс та кафедра українознавства ЗНУ – його незмінний куратор. Конкурсний рух літературної молоді на теренах козацького краю став можливий за особистої підтримки очільника вишу, народного депутата України Миколи Фролова.
На заході прозвучить поетичне слово Марини Брацило, поетичні рядки від запоріжан – переможців «Хортицьких дзвонів» двох попередніх років, поезії та авторські пісні переможців «Хортицьких дзвонів» – 2016», а також відбудеться їх урочисте відзначення за участю київських гостей: голови Журі, письменника Івана Андрусяка, співголови журі, автора-виконавця Віктора Нестерука, поетеси Оксани Розумної (Куценко).
У заході також візьмуть участь члени журі: художній керівник Театру поетичної пісні Олена Алексєєва, співак та композитор Анатолій Сердюк, заслужений працівник культури України Володимир Артемьєв, запорізькі письменники, поетична молодь, творча громадськість.
Те, що конкурс успішно відбувся втретє, засвідчує, що увага до творчої молоді віком від 15 до 25 років, яка знаходиться на початку свого творчого становлення, виправдана. Адже як показує життя, талант людини проявляється вже в дитинстві, і від того, як рано розкриється творче обдарування особистості, залежить її подальша доля.
У цьому сенсі життєвий приклад поетеси та пісняра Марини Брацило, її шлях у літературі – дійсно достойний наслідування. Її раннє становлення, як творчої особистості, яскравий талант, служіння рідному українському слову – це саме те, що має на меті пропагувати Всеукраїнський конкурс молодої української поезії та української авторської пісні імені Марини Брацило «Хортицькі дзвони» і який за підтримки творчої громадськості Запорізького краю започатковано в 2014 році в Запорізькому національному університеті.
Переможці із числа творчої молоді України, що завітають до Запоріжжя, матимуть змогу побачити найбільш яскраві історико-культурні цікавинки, які додають запорізькому краю слави духовної столиці України, відвідають місце поховання поетеси Марини Брацило на о.Хортиця, а також матимуть змогу ближче ознайомитися з творчим спадком поетеси завдяки виставці, відкритій у Запорізькій обласній науковій бібліотеці з нагоди 40-ї річниці від дня її народження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Культовий співак, поет, художник і письменник очима студентів