Рятувальники пропагують дитячу безпеку

Небезпека не розділяє людей на дорослих та маленьких, кожен з нас може опинитись в екстремальній ситуації. Різниця в тому, що доросла людина здатна швидко зорієнтуватись та прийняти рішення щодо дій, а дитина може розгубитись та втратити дорогоцінні хвилини. Від обізнаності та вміння діяти в екстремальних умовах залежить життя та здоров’я людей.
Аби навчити дітей правилам безпеки, на теренах області продовжується Місячник безпеки з основ безпеки життєдіяльності в дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладах. Щоб доступно, а головне кваліфіковано розповісти підростаючому поколінню про правила безпеки та дії в разі виникнення екстремальної ситуації, 29 листопада спеціалісти Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій області завітали до Запорізького Академічного ліцею Запорізької міської ради.
Учнів ознайомили з діями при пожежі, правилами гасіння загорання, застерегли про небезпеку електрообладнання та газу.
Рятувальники розповіли про пожежні автомобілі та продемонстрували пожежно-технічне обладнання. Кульмінацією стало захисне спорядження пожежних-рятувальників та їхній бойовий одяг, які учні мали можливість поміряти і одягнути на себе, відчути себе справжнім вогнеборцями.
Допитливі школярі ставили не за віком серйозні питання, на які отримали кваліфіковані та вичерпні відповіді. Учні навчального закладу та педагогічний склад отримали примірники газети «Ситуація», яка містить профілактичні матеріали та листівки. Всі ці матеріали можуть знадобитися при підготовці до уроків з основ здоров’я.
Рятувальники та вчителі школи сподіваються, що діти візьмуть з цієї зустрічі найголовніше – це правила безпеки, яких необхідно дотримуватись, щоб не занапастити себе та життя своїх близьких.