Станція техобслуговування автомобілів

В автопарку смирновського ТОВ «Агрофірма «40 років Жовтня» більше півсотні автомобілів. Багато років сми-рновці користувалися послугами приватних станцій техобслуговування в райцентрі. Це невигідно сільгосппідп-риємству – по-перше, не було оперативності, та й часом ціни на послуги «кусалися». А тому цьогорік вирішили: вистачить, невже ми самі не можемо організувати ремонт і технічне обслуговування?!
З ініціативи керівництва агрофірми і головного інженера Володимира Миколайовича Куруся вирішили у себе у сільгосппідприємстві організувати станцію техобслуговування автомобілів. Для цього і знайшлося приміщення – колишня котельня ремонтної майстерні. Знайшлися і працівники Микола Іванович Шиш і Дмитро Володимиро-вич Левада.
Із допомогою працівників ремонтної майстерні вони навели порядок у колишній котельні. Головний інженер Володимир Миколайович Курусь і інженер по експлуатації Олександр Миколайович Чигрин побували на виставці у Києві, знайшли фірми, які поставляють обладнання для станцій техобслуговування і замовили все необхідне.
Зараз станція техобслуговування автомобілів вже працює у Смирновому.

Василь ПРОХОРОВИЧ