"Фабрика святого Миколая" запрошує зробити подарунки дітям

30 листопада у відділі мистецтв Запорізької обласної універсальної бібліотеки (6-й поверх) почала роботу “Фабрика святого Миколая”. Протягом 15 днів відвідувачі бібліотеки матимуть змогу передати свої подарунки вихованцям інтернатів Запорізької області, дітям переселенців та воїнів АТО.
На відкриття святкової фабрики завідуюча відділу мистецтв Запорізької обласної універсальної бібліотеки Олена Савкіна запросила юних музикантів із ДМШ №4, які старанно виконали кілька концертних номерів і першими отримали подарунки від Святого Миколая.
Директор соціального центру „Проміння”, який вже кілька років організовує цю акцію, Назар Краївський розповів:
-На першому та шостому поверхах бібліотеки встановлено ящики, в які можна покласти подарунки – речі, канцелярські набори та набори для дитячої творчості, солодощі, засоби особистої гігієни. Також у відділі мистецтв можна купити свічки за пожертви на придбання подарунків. Традиційно їх отримають діти з із Запорізького та Оріхівського центрів соціально-психологічної реабілітації, шкіл-інтернатів у Комишувасі та Молочанську, діти переселенців та воїнів АТО. Минулого року ми зібрали 400 пакунків із подарунками, будемо намагатися цього року зібрати 500. Запрошуємо запоріжців приєднатися до нашої акції та 14 грудня о 15.00 у відділі мистецтв Запорізької обласної універсальної бібліотеки взяти участь в урочистому пакуванні дарунків.
Збирають подарунки у кількох місцях обласного центру: окрім Запорізької обласної універсальної бібліотеки це Центральна бібліотека на вул. Гоголя, 66, Бібліотека-філія для дорослого населення №18 на вул. Ситова, 6, Запорізька обласна бібліотека для дітей „Юний читач” на пр. Соборному, 14, в антікафе „Старий кролик” на пр. Соборному, 185. Також благодійну акцію підтримують церковні громади нашого міста – громада Святого Архистратига Міхаїла УГКЦ, Санктуарій Бога Отця Милосердного РКЦ, церковні громади та організації Львова, Канади та США.