«Я - майбутнє України!»

2 грудня 2016 року в Запорізькій загальноосвітній школі I- III ступенів № 94 пройшов флешмоб «Я – майбутнє України!» присвячене 25-ти річчю незалежності України та Дню Збройних сил України.
На свято були запрошені особовий склад військової частини А2176 (старший солдат, молодший лейтенант, капітан) міста Запоріжжя, телеканал Z Запоріжжя, представники розважального дитячого центру «Дитяча планета». Флешмоб пройшов на високому рівні, кожен учень, клас разом з вчителями змогли виразити свої почуття до рідної країни.
По результатам флешмобу всім учасникам були вручені подяки за номінаціями. Перше місце розділили між собою два класи з початкової та старшої школи. Директором школи, Яковлєвой Вікторією Олександрівною були підготовлені святкові подарунки не тільки для переможців флешмобу, а також і для гостей свята. В якості подарунків переможці початкової школи, а це 1Б та 4А класи, отримали безкоштовні квитки до розважального центру «Дитяча планета». Переможців старшої школи, а це 5А та 9А класи, чекали солодкі подарунки – торти. Кожному класному керівнику, керівнику гурта та педагогу організатору директор школи вручила медалі «Натхнення» та канцелярські набори.
Без подарунків не залишилися й гості свята. Представникам військової частини А2176 Яковлєва Вікторія Олександрівна подарувала новорічну ялинку, в патріотичному виконанні, та велику кількість поробок, вишиванок, прапорів, малюнків, зібраних учнями, вчителями та батьками школи, які будуть служити патріотичному вихованню особового складу військової частини А2176.
Після свята гості, учні та адміністрація школи поділилися своїми емоціями, отриманими після флешмобу, в інтерв’ю телеканалу Z. Це не перший захід в школі № 94, який проходить на такому рівні.