Близько півтисячі запорізьких старшокласників взяли участь в обласному етапі Малої академії наук

На базі Запорізького національного університету відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Близько 500 старшокласників міста Запоріжжя й області взяли участь у написанні контрольних робіт.
Робота учасників МАН проходила за чотирма основними напрямами: історії, філософії, суспільствознавства та науки про Землю; мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; хімії та біології, екології та аграрних наук; технічних наук, фізики й астрономії, математики, економіки, комп’ютерних наук.
Координатором роботи МАН у Запорізькому національному університеті виступила начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Юлія Паскевська. На початку заходу вона розповіла старшокласникам і методистам шкіл про основні напрямки профорієнтаційної роботи ЗНУ в цьому році. Зокрема, йшлося про можливість для старшокласників взяти участь у преміальних проектах «Абітурієнт». Юлія Анатоліївна також анонсувала роботу консультативного центру Запорізького національного університету, фахівці якого надають усю необхідну допомогу абітурієнтам.
Окрім участі в конкурсних тестуваннях у рамках роботи Малої академії наук, учнів-членів МАН проконсультували щодо правил написання конкурсних робіт. Представники університету також провели консультації щодо вступної кампанії 2017 року для вчителів і батьків, які супроводжували учнів.
За результатами інтелектуальних змагань найкращі учасники отримають право захищати свої наукові роботи на наступному етапі засідання секцій Малої академії наук, які проходитимуть у Запорізькому національному університеті в лютому 2017 року.
Про це повідомляє прес-центр ЗНУ.