Фіскальна служба надала запорізьким платникам 136 тисяч адміністративних послуг

За 11 місяців поточного року платники податків м. Запоріжжя та області отримали 136 тисяч адміністративних послуг. Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, більшість із них надано в Центрах обслуговування платників, які працюють у кожному районі обласного центру та регіону. Лише за останній місяць фахівці органів ДФС надали майже 13,5 тисяч сервісних послуг.
–Сьогодні двадцять сім Центрів обслуговування платників Запорізької області надають більше двадцяти видів адміністративних послуг. Робота центрів організована таким чином, щоби взаємодія з платником відбувалася швидко, якісно і зручно. Адже ми розуміємо, що кожен, хто звертається до нас – це наш партнер, який робить свій внесок у наповнення бюджетів усіх рівнів, – зазначила Юліана Козаченко.
Нагадаємо, ЦОПи надають такі послуги, як видача довідок, надання доступу до публічної інформації, видача картки платника податків, внесення до паспорта даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків, реєстрація РРО, книг обліку розрахункових операцій, прийом звітності, вхідної кореспонденції та інші.
Детальну інформацію про місця надання адмінпослуг, у тому числі, про роботу запорізьких ЦОПів, можна переглянути за посиланням: http://zp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu.
Про це повідомляє Головне управління ДФС у Запорізькій області.