За сприяння служби зайнятості 366 демобілізованих учасників військових дій працевлаштовані

З початку року на обліку у центрах зайнятості Запорізької області перебувало 2038 безробітних із числа демобілізованих учасників АТО.

Завданням фахівців служби зайнятості стало забезпечення індивідуального соціального супроводу учасників АТО з метою допомоги їм у вирішенні питань зайнятості. Завдяки співпраці з владою, роботодавцями, навчальними закладами, громадськими та волонтерськими організаціями, фахівцям вдається прискорити соціальну адаптацію цієї категорії громадян, підвищити мотивацію до праці та сприяти якнайшвидшому працевлаштуванню.
Служба зайнятості пропонує широкий перелік соціальних послуг: від консультації фахівців до відкриття власної справи, від навчання до працевлаштування. Так, за 11 місяців поточного року працевлаштовано 478 демобілізованих учасників АТО. 366 осіб – за сприяння служби зайнятості. Серед них, отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності – 68 осіб. Приймали участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру 208 осіб. Проходили профнавчання 121 безробітний.
Запорізькою обласною службою зайнятості налагоджена співпраця із Запорізьким обласним військовим комісаріатом та районними (міськими) військовими комісаріатами щодо організації спільних заходів, спрямованих на залучення зареєстрованих безробітних до проходження військової служби за контрактом у ЗСУ. Так, у 2016 році у Запорізькому обласному центрі зайнятості проведено 11 Ярмарок вакансій за участі військових комісаріатів. 232 безробітних підписали контракт, в тому числі 153 особи із числа учасників АТО.

 

Відділ організаційно-інформаційної та архівної справи ЗОЦЗ, тел. 233-11-47