Запоріжцям нагадали, чому вони можуть отримати два рахунки на оплату послуг з обслуговування будинку і прибудинкової території

У Муніципальному прес-центрі відбулася прес-конференція на тему: “Плата за комунальні послуги в 2016 році: особливості, проблеми, перспективи”. У прес-конференції взяли участь директор Абонентської служби КП “Наше місто” Андрій Леонтьев, в.о. директора ГКП “Основа” Сергій Ращепкін.
Однією з головних тем обговорення стала ситуація з рахунками на оплату житлово-комунальних послуг. У жовтні і листопаді багато запорожців отримали два рахунки про оплату послуг з обслуговування будинку і прибудинкової території. Одну – від ГКП “Основа”, другу – від КП “Наше місто”. В результаті городяни опинилися в подиві, адже з 1 вересня послуги з обслуговування житлового фонду надає КП “Наше місто”.
Директор Абонентської служби КП “Наше місто” Андрій Леонтьев нагадав, що комунальне підприємство “Наше місто” з 1 вересня є балансодержателем житлового фонду, який раніше знаходився у веденні ГКП “Основа”. З цього ж часу підприємство надає послуги з обслуговування житлового фонду і прибудинкової території.
-Починаючи з вересня ГКП “Основа” не надає послуги з обслуговування житлового фонду. Цим займається КП “Наше місто”. Перші рахунки споживачам ми виставили в жовтні, за результатами роботи за вересень. Запорожці отримали відповідні рахунки, – зазначив Андрій Леонтьев.
В.о. директора ГКП “Основа” Сергій Ращепкін розповів, чому підприємство розіслало свої рахунки в жовтні і листопаді. За його словами, в них міститься інформація не про оплату послуг, наданих у вересні або жовтні, а перерахунок по роботах, виконаним ГКП “Основа” до 1 вересня.
-Ми провели перерахунок раніше виконаних робіт по усіх будинках, які до 1 вересня обслуговувало ГКП “Основа”. У частині будинків ми виконали більше робіт, ніж передбачено тарифом, в інших – менше. У розісланих квитанціях міститься інформація про зроблений перерахунок послуг за роботи, виконані до 1 вересня, – зазначив Сергій Ращепкін.
Таким чином, у будинках, де був виконаний більший об’єм робіт, чим пред’явлено до оплати, запоріжцям пропонується їх сплатити. У будинках, де проведений менший об’єм робіт в рахунках повідомляється про повернення переплачених грошей. Їх можна отримати після подання заяви через каси ГКП “Основа”.
-Починаючи з листопада рахунки від ГКП “Основу” отримують тільки ті запорожці, які мають перед нашим підприємством борги за минулі місяці за надані послуги з обслуговування будинку і прибудинкової території, – повідомив Сергій Ращепкин.