У Запоріжжі на благодійному вечорі зберуть кошти на медичне устаткування для 5-ої міської дитячої лікарні

10 грудня в Запоріжжі відбудеться благодійний вечір “Бути добру”. Почало о 17:00. Мета проведення – збір коштів для придбання устаткування для дитячої реанімації відділення новонароджених 5-ої міської дитячої лікарні. Місце проведення – Lounge – café “Monica Bellucci” (вул. Розваги, 27, житловий комплекс “Ренесанс”). Захід організований “Академією Досконалості” і пройде під патронатом Запорізької міської ради.
Організатори зазначають, що медичній установі необхідно придбати чотири пульсоксиметра для новонароджених. Призначення пульсоксиметра: контроль за станом пацієнта, вимір частоти сердечних скорочень, вимір відсотка наповнення крові киснем і т.д.
За зібрані кошти планується придбати пульсоксиметри моделі MONIN, які мають ряд переваг за технічними характеристиками серед схожих контрольно-діагностуючих приладів. Серед них – фільтр рухів пацієнта і оптичний датчик, що унеможливлює опіки і спотворення зображення.
Захід складатиметься з трьох етапів. На початку відбудеться нагородження запорожців, які в 2016 році здійснювали благородні вчинки і добрі справи. Після цього пройде благодійний аукціон. Серед лотів картина запорізької художниці Маріани Смботян, гітара з підписом Святослава Вакарчука “Запоріжжю на добрі справи”, футболка з автографом Володимира Зеленського, футбольний м’яч з підписами гравців футбольної команди “Шахтар” та інше. Завершиться захід балом з танцювальною програмою і сюрпризами від організаторів.
Благодійний внесок (благодійний квиток) 100 гривень.