Запорізька облрада підтримала «Гармонію краси»

Урочисте свято краси та талантів, в якому взяли участь 12 дівчат з реабілітаційних центрів, дитячих будинків і шкіл-інтернатів Запоріжжя, заворожило присутніх у концертній залі ім. Глінки на декілька годин. Зокрема, прикрасою конкурсу стали юні красуні спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів «Світанок», «Орієнтир», «Джерело», санаторної школи-интернату №7, православного дитячого будинку «Надежда», Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та інших. Про це повідомляє офіційний сайт Запорізької обласної ради.
Конкурс «Гармонія краси», який проходить вже втретє, організатори – волонтерська група «AngelS» – присвятили Всесвітньому дню дитини, Міжнародному дню людей з особливими потребами, Міжнародному дню волонтера, а також новорічним святам.
Ініціативу волонтерів щиро підтримала і Запорізька обласна рада. Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, презентуючи Запорізьку обласну раду, вручив Подяку Запорізької облради керівнику волонтерської групи «AngelS» Юрію Вдовцову.
-Запорізька обласна рада завжди пильно стежить за успіхами і досягненнями вихованців інтернатів, розташованих в містах і районах нашої області. Та ця передноворічна «Гармонія краси» – особливе свято для сотень вихованців, – сказав Єгор Семенков і побажав конкурсанткам (а це – дівчата від 7-ми до 15-ти років) успіху і реалізації планів і мрій. Висловивши вдячність всім причетним до організації «Гармонії краси», перший заступник голови Запорізької обласної ради висловив сподівання, що свято стане традиційним.
Юні запорізькі красуні під час конкурсу дефілювали в національних костюмах, презентували новорічні маскарадні образи, демонстрували таланти та зачаровували всіх вечірнім вбранням. Усім конкурсанткам жваво та голосно допомагали групи підтримки – вихованці комунальних інтернатів.