Запорізькі співробітники податкової міліції викрили нелегальний міні-нафтопереробний завод

Співробітники податкової міліції Запорізької області у м. Крий Ріг припинили незаконну діяльність з виготовлення паливно-мастильних матеріалів.
У рамках операції “Акциз 2016” та розслідування кримінального провадження за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах оперативники встановили, що організували нелегальне виробництво посадові особи одного з місцевих підприємств.
Зокрема, дизельне пальне виготовлялося шляхом переробки мазуту з подальшим використанням у хімічному процесі сірчаної кислоти, поводження з якою вимагає особливих заходів безпеки.
При цьому посадові особи не надали жодного документа дозвільного характеру на виготовлення і використання небезпечних хімічних речовин, а також документів з питань екологічної безпеки виробничого комплексу.
Незаконно виготовлене пальне реалізовувалось за готівку на території Дніпропетровської та Запорізької областей без відображення в податковій звітності підприємства.
В результаті проведеного обшуку було виявлено та вилучено 50 тисяч літрів дизельного пального, 90 тисяч літрів мазуту, 5 тисяч літрів бензину, 10 тисяч літрів сірчаної кислоти, а також обладнання міні-нафтопереробного заводу, яке використовувалось у незаконній діяльності. Загальна вартість вилученого становить понад 7,2 мільйона гривень.
Розслідування кримінального провадження триває. Про це повідомляє Головне управління ДФС у запорізькій області.