Запорізький рятувальник нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Указом Президента України №533/2016 від 1 грудня 2016 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені під час проведення аварійно-рятувальних робіт, зразкове виконання службового обов’язку, орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджений лейтенант служби цивільного захисту Ігор Іваненко, заступник начальника аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
На службі Ігор Іваненко з березня 1995 року. Починав служити ще в колишньому управлінні пожежної охорони та пройшов через усі етапи реформування структури. Сьогодні Ігор Володимирович виконує різний спектр задач від ліквідацій пожеж, хімічних аварій на підприємствах до ліквідацій наслідків несприятливих погодних умов. Так, він приймав участь у гасінні пожежі, яка сталася 20 липня 2016 року у колишньому п’ятиповерховому гуртожитку по вул. Перемоги Вознесенівського району м. Запоріжжя. Завдяки вдалому керуванню особовим складом під час ліквідації вдалося врятували із задимленого приміщення 8 людей, з них одну дитину. В лютому 2016 року рятувальник приймав участь у будівництві фортифікаційних споруд в зоні проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.
На службовому шляху Ігоря Володимировича було безліч надзвичайних подій різного характеру та врятованих життів. Сам вогнеборець дуже сором’язливий та не хизується своїми подвигами, а навпаки говорить, що це його святий обов’язок допомагати людям.