На ринку праці Запорізького краю на одне робоче місце претендують 12 осіб та затребуваними залишаються кваліфіковані робітники

За сприяння служби зайнятості протягом січня-листопада 2016 року 23,7 тисяч безробітних знайшли роботу. З них 553 особи працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, та 180 осіб отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації власної справи; 7,8 тисяч безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації. З початку 2016 року 144 громадянина отримали ваучери на навчання та підвищення кваліфікації згідно з пріоритетними видами економічної діяльності, з яких 140 осіб старших 45 років, 4 особи – з числа внутрішньо переміщених осіб.
З початку року 12,2 тисяч безробітних взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.
Станом на 1 грудня 2016 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебувало 20,4 тисяч безробітних.
Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 грудня 2016 року становила 1690 одиниць. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії висококваліфікованих робітників – слюсарі, електрогазозварники, водії, кухарі, продавці, молодші медсестри, швачки та інші представники робочих професій. Також мають попит фахівці з високим рівнем кваліфікації – бухгалтери з відповідним досвідом роботи, менеджери, лікарі.
Протягом 11 місяців поточного року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 70,6 тисяч безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості.

Відділ організаційно-інформаційної та архівної справи ЗОЦЗ, тел. 233-11-47