За добу бійці ДСНС врятували 131 особу, які потрапили у снігові замети на автошляхах

Рятувальники кожного дня попереджають населення про погіршення погодних умов, про те це не стає на заваді виникненню надзвичайних подій, особливо під час дорожньо-транспортного руху.
Так, бійці ДСНС вивільнили зі снігового замету 58 одиниць техніки з яких 33 вантажівки, 1 трактор, 20 легкових автомобілів, 4 маршрутні таксі та 1 автобус, в яких знаходилась 131 особа.
Рятувальники, використовуючи гнучке зчеплення та пожежний автомобіль вивільнили автотранспортні засоби з снігових заметів на автодорогу, де вони продовжили шлях самостійно.
Всього для надання допомоги залучалось 7 одиниць спецтехніки та 22 рятувальника. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
У період ускладнення погодних умов Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області звертається до водіїв транспортних засобів виконати роботи по сезонній заміні шин. У період негоди утримуйтесь від поїздок на великі відстані власним автотранспортом та автобусним сполученням. Водіям слід укомплектувати транспортний засіб сніговою лопатою, тросом, достатнім запасом пального та мати при собі термос із гарячим чаєм, заряджений мобільний телефон, теплі речі для можливості зігрітися у разі потрапляння у надзвичайну ситуацію. При виборі маршруту руху пріоритет бажано надавити дорогам державного значення. Не ризикуйте своїм життям, виїжджаючи на зимову дорогу в непідготовленому автомобілі.