Запорізькі рятувальники навчили маленьких пацієнтів обласної дитячої лікарні основам безпеки життєдіяльності

Щороку співробітники ГУ ДСНС України у Запорізькій області напередодні свят намагаються не тільки привітати жителів Запоріжжя, а й нагадати їм про заходи безпеки, тому що там, де веселощі, часто відбуваються і трагедії.
Так, 9 грудня рятувальники завітали до пацієнтів обласної дитячої лікарні. Дітлахи прослухали лекцію щодо правил безпеки життєдіяльності, де особлива увага приділялась питанню безпечного святкування Нового року. Адже, з наближенням Новорічних свят стрімко зростає кількість пожеж та травмування людей внаслідок порушення правил безпеки при експлуатації піротехнічних виробів.
Маленьким пацієнтам продемонстрували фільми про правила поводження з вогнем, користування піротехнікою та дії у разі виявлення підозрілих вибухонебезпечних предметів. Крім того, діти, як на справжньому шкільному уроці, брали активну участь у бесіді, відповідали на питання, із задоволенням відгадували загадки. Фахівці ДСНС роздали їм профілактичні листівки, яскраві календарики та прапорці і попросили стати своїми «помічниками», щоб передати всю прослухану інформацію, тим, хто не зміг прийти на зустріч до рятувальників. Адже, якщо вже потрапив на лікарняне ліжко, то значить десь порушив правила особистої безпеки .
«Дуже сподобався урок від рятувальників. Незважаючи на те, що через хворобу зараз я не можу ходити до школи, думаю, що з предмету ОБЖ, завдяки сьогоднішній зустрічі, точно отримаю відмінну оцінку» – зазначила шестикласниця Катерина.
У ході проведення уроку безпеки, з’ясувалося, що в ендокринологічному відділенні на лікуванні перебуває 10-річний хлопчик-сирота Дмитро Михайлов. Рятувальники не змогли залишитися осторонь, і привітали дитину з Новорічними святами, подарувавши канцелярські приладдя, іграшки та речі особистої гігієни. Дуже важливо пам’ятати, що деколи причинами трагедії може стати звичайна байдужість, тому, якщо кожен буде уважним до чужої біди, вчасно надасть необхідну допомогу, навіть мінімальну, світ стане кращим, а надзвичайних подій буде набагато менше.
Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.