Денис Коротенко: «Жителям Широківської громади скоро позаздрять запорожці!»

На особистих зустрічах, у соціальній мережі Фейсбук, на сторінках газет жителі Широківської громади не раз називали Дениса Коротенко народним обранцем. «Таких депутатів у Запорізькому районі раніше не було!» – кажуть жителі сіл
Часу вистачає на все!
-Минулого тижня, як того вимагає Закон, я відзвітував перед виборцями про свою роботу. Люди в знак вдячності за підтримку вручили мені грамоту з подякою від громади, – говорить Денис Коротенко, депутат Запорізької обласної ради.
За минулий рік Денис Олександрович не пропустив ні одного з засідань Запорізької обласної ради та постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва, яку очолює з листопада цього року. Однак така зайнятість не завадила депутату активно допомагати простим людям. Він провів 112 особистих прийомів, під час яких зустрівся з 657 жителями Широківської громади. В результаті зустрічей з Денисом Коротенко 114 осіб отримали матеріальну допомогу на оздоровлення на загальну суму 121 499 гривень.
-За моєї принципової позиції були виділені кошти з Державного фонду регіонального розвитку на будівництво/реконструкцію водогонів у Лукашево, Зоряном і Малишовці. Адже без води люди не можуть нормально жити, – вважає Денис Коротенко.
Підвищуємо соціальні стандарти
Унікальна діяльність депутата і програмами, які він розробив і «запустив» у життя. В рамках програми «Тепло в кожний дім» тверде паливо безкоштовно отримали 165 чоловік! У загальній складності людям доставили близько 500 кубів дров. Спільно з Міським Центром допомоги Денис Коротенко забезпечив теплим зимовим одягом 533 дитини сіл округу.
Ще одна важлива програма стосується соціальної допомоги. Помічники депутата щотижня доставляють і роздають в селах округу продуктові набори. Таким чином, 12 500 мешканців регулярно отримують курячі субродукты і крупу. Всього команда депутата роздала 52 000 кілограмів продуктів!
-Також в рамках цієї програми ми спільно з Запорізькою єпархією УПЦ організували безкоштовні гарячі обіди для всіх бажаючих. Щонеділі на території храму Успіння Пресвятої Богородиці в селі Лукашево люди можуть смачно і безкоштовно поїсти, – уточнює Денис Коротенко.
Дітям – особлива увага
Не забуває депутат і молодь. Минулого літа 996 дітей побували на майстер-класах та екскурсіях. Крім того, Денис Коротенко заснував Федерацію футболу в Запорізькому районі, підтримує різні спортивні заходи і спонсорує спортсменів з сіл свого округу.
-Особливу увагу я і моя команда приділяємо освіті. Випускників 9-х та 11-х класів у травні 2016 року я нагородив депутатськими преміями за високі досягнення у навчанні. Аналогічна програма діє і в цьому році, – розповідає Денис Коротенко.
Здавалося б, як може одна людина (нехай навіть з декількома помічниками) все встигати. А ось може! Головне – мати бажання працювати. А воно у Дениса Коротенко є. Причому чимале!
-Ми не збираємося спочивати на лаврах. Я візьму під особистий контроль реалізацію найважливіших соціально-інфраструктурних проектів в 2017 році, щоб жителі сіл могли користуватися централізованою подачею води, їздити по якісних і дорогах, відвідувати красиві будинки культури. Жителям Широківської громади скоро позаздрять запорожці! – стверджує Денис Коротенко.