Кубок ім. В. Толока з міні-футболу серед студентів знайшов володаря

На базі спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ відбулися фінальні ігри та урочисте закриття щорічного традиційного турніру з міні-футболу, присвяченого пам’яті колишнього ректора університету професора В’ячеслава Толока.
Команди з різних вишів, які взяли участь у змаганнях, пройшли груповий етап і продемонстрували доволі високий рівень гри та професійну майстерність, у результаті чого у фінальні змагання вийшли чотири команди: ЗНУ, ЗНТУ, КПУ і ЗДМУ.
Протягом усієї гри трибуни спортивного комплексу були заповнені любителями міні-футболу, які шалено підтримували свої команди гучними оплесками та скандуванням.
За підсумками змагань володарем Кубка ім. В. Толока цього року, як і торік, стала команда медичного університету. Друге місце в цих змаганнях посіла команда КПУ, третє – ЗНУ і четверте – ЗНТУ. Гравці цих команд були відзначені грамотами й медалями.
Після матчу відбулася традиційна церемонія нагородження переможців, у якій взяла участь начальник Управління молоді, фізичної культури і спорту облдержадміністрації Наталія Власова. Вітаючи переможців, посадовець відзначила важливість і необхідність підтримки і розвитку спорту у вищих навчальних закладах нашого регіону. Також вона висловила сподівання, що подібні змагання дадуть змогу сформувати і підготувати майбутніх зірок футболу, адже фінальні змагання вже демонструють високу майстерність гравців.
Ці чотири команди будуть представляти Запорізьку область на всеукраїнських змаганнях з міні-футболу серед студентів. Про це повідомляє Управління у справах преси та інформації.