Запороіжцям подарували казкове шоу талантів

Запороіжцям подарували казкове шоу талантів

В суботу, 10 грудня, в палаці культури “Орбіта” пройшов фінал щорічного Міжнародного благодійного фестивалю талантів “Казкові Передзвони”, на який з’їхалися юні таланти з усіх куточків України і Америки. На свято завітали як маленькі, так і дорослі запорожці і гості міста, для яких, окрім концерту талантів, також провели безкоштовні майстер-класи з розпису тканини (холодний батик), гіпсових і дерев’яних новорічних іграшок-прикрас, подарунки за фото з велетенським горобцем. Найменших гостей свята розважали і навчали аніматори.
Змагалися в конкурсному концерті майже сотня хлопців і дівчат – експертному жюрі і глядачам вони представили свої вокальні, інструментальні, хореографічні і театральні номери. Роз’їхалися нагороди в такі міста і села, як Запоріжжя, Синельниково, Ольшани, Мелітополь і Овада (штат Колорадо, США).

image1 1819 121216
-Ми дуже раді, що це свято добра і талантів пройшло так цікаво і насичено, – ділиться організатор Фестивалю – Олександр Кахай, – і усе це стало можливим завдяки учасникам, суддям, волонтерам, партнерам проекту і керівництва палацу культури.
Цього року також не обійшлося і без сліз деяких конкурсантів – комусь з учасників не вистачило декількох балів до призових місць, а один колектив, взагалі, дискваліфікували через серьеозні порушення умов конкурсу.