Користь води: 11 цікавих фактів

Користь води: 11 цікавих фактів

Ви будете приємно здивовані тими перевагами для організму і здоров’я, які має чиста питна вода. Читайте і дивуйтеся!

Схуднення: питна вода сприяє схудненню, завдяки розщеплюванню побічних жирових продуктів. Крім того, чиста вода зменшує відчуття голоду і ефективно пригнічує апетит, так що порції їжі помітно скоротяться. Пити достатню кількість води вам допоможе розклад водної дієти. Також не варто забувати, що вода не містить жодної калорії.

 

Природний засіб від головного болю: вода дійсно допомагає полегшити головний біль і біль у спині, які викликані зневодненням організму. Наступного разу, коли вас наздожене головний біль, просто випийте велику склянку води і побачите результат.

Молода шкіра: ви виглядатимете значно старше за свої роки, якщо дозволите шкірі відчувати постійну спрагу. Вода наповнює тканини шкірного покриву, зволожуючи її, тим самим підвищуючи еластичність і пружність. У результаті: вода уповільнює в’янення шкіри. Зморшки не страшні тим, хто випиває достатню кількість чистої води в день.

Підвищення продуктивності: мозок людини складається, в основному, з води. Тому не дивно, що питна чиста вода допомагає краще думати, бути більш уважним і сконцентрованим.

Помічник спортсменів: вода регулює температуру тіла. Це означає, що під час фізичних навантажень ви почуватимете себе енергійнішим і свіжішим. Також вода живить м’язи, роблячи їх еластичними.

Покращує травлення: вода прискорює обмін речовин, тим самим допомагаючи травленню. Якщо у вашому раціоні харчові волокна йдуть рука в руку з питною водою, то закрепи вам вже точно не страшні.

Ніяких судом: правильне зволоження зсередини допоможе вашим зв’язкам і м’язам довше виробляти природну змазку, яка захищає від судом і розтягувань.

Рідше хворіти: випиваючи велику кількість води в день, ви боретеся проти грипу та інших хвороб, таких як камені у нирках або навіть серцевий напад. А вода з додаванням лимонного соку використовується при лікуванні респіраторних захворювань, проблем з кишечником, ревматизму і артриту. Іншими словами, однією з переваг води є посилення імунної системи.

Знімає втому: організм використовує воду, щоб позбавитися від токсинів і шлаків. Якщо організму бракує води для цієї мети, то ваше серце почне активно працювати, щоб накачати клітини додатковим киснем. А чим активніше працює серце, тим швидше втомлюються інші органи і увесь організм у цілому.

Зменшити ризик розвитку раку: деякі дослідження травної системи показують, що вживання здорової кількості води на добу може знизити ризик раку сечового міхура і товстої кишки. Вода розбавляє канцерогенні речовини в сечі і скорочує час їх контакту з сечовим міхуром.

Гарний настрій: ваше тіло, “випиваючи” достатню кількість води почуває себе чудово, як і ви.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Питна вода… не для пиття?