Кампанії з дискредитації прем’єра Яценюка були профінансовані

У британському виданні Independent вийшло інтерв’ю Олександра Онищенка, в якому йде мова про, що проти Уряду Яценюка в 2015-2016 рр. тривала масштабна, добре організована, оплачена кампанія дискредитації Арсенія Яценюка, який на той час обіймав посаду Прем’єр Міністра України.

Сьогодні Народний Фронт вимагає від НАБУ встановити замовників цієї кампанії. Атака мала організований і безпрецедентно масштабний характер і повинна була знищити нашу політичну команду. Брудна кампанія також мала дестабілізувати ситуацію в Україні й ослабити нашу державу у боротьбі із зовнішнім агресором.
Заява Онищенка фактично підтверджує, що йдеться про державний злочин, на який йшли десятки мільйонів доларів: організовувалися мітинги, підкуповувалися ЗМІ і політики, замовлялася масштабна реклама. До боротьби проти тодішнього уряду його спонукали ініціативи Яценюка щодо підвищення рентної плати до 70% на діяльність спільних підприємств з видобутку природнього газу в Україні.  Так Яценюк зламав традиційну  корупційну схему, коли за безцінь видобувався державний газ, а доходи від його продажу на внутрішньому ринку йшли в кишені тіньовим «газовим» магнатам.
«Зізнання  депутата-втікача також є підтвердженням дієвих реформ уряду Яценюка, для якого енергетична реформа була пріоритетною, зазначили на зустрічі народні депутати України Петро Ванат та Олександр Романовський. –  Вона була спрямована на зміцнення нашої незалежності від Росії, що в тому числі передбачало нарощення видобутку українського газу й припинення у цьому секторі корупційних схем».
Заяви Онищенка вслід за зізнанням Мочанова і Саакашвілі є черговим підтвердженням дій на повалення уряду Яценюка. Усіх фейків і усієї брехні проти Яценюка і нашої команди не перелічити. Днями вже вибачився автор фейку про «24 вілли Яценюка у Маямі». Таким самим фейком були звинувачення Гордієнка про «вкрадені 7,5 мільярдів гривень». І ГПУ підтвердила, що це була брехня. Згадайте Столярову, «Інтер» і ручних популістів, які щодня вигадували щось нове. Яценюк також зупинив масштабну аферу з викрадення 1,5 млрд. доларів Януковича. Сьогодні спецконфіскацію блокують ті, хто намагається привласнити ці 1,5 млрд., переписавши на себе офшорні компанії Януковича.
Народні депутати України  фракції НФ звернулися до НАБУ з проханням, щоб правоохоронці  встановили замовників та ініціаторів політичної кризи та брудної кампанії проти «Народного фронту» та Арсенія Яценюка. Нові заяви Онищенка вже у інтерв’ю Kyiv Post зі звинуваченням конкретних осіб у замовленні кампанії проти Арсенія Яценюка повинні бути ретельно перевірені НАБУ.