Люди, які надихають досягати більшого

Ми продовжуємо ділитися історіями людей, які надихають нас досягати більшого, відкривати на новому місці нові можливості для себе.
Наталя приїхала з маленькою дитиною до Бердянська Запорізької області в серпні 2014 року.
Вона назавжди запам`ятала ці дні, бо думала, що поїхала з рідних місць на два-три тижні, і сподівалася незабаром повернутися додому. Зараз дівчина усвідомлює, що знаходиться на новому місці вже два з половиною роки.
Отримавши свого часу освіту за спеціальністю «Облік і аудит», Наталя не працювала за фахом, бо перебувала в декреті. Її життя до переїзду проходило в Макіївці, де вона була адміністратором місцевої кав`ярні.
У Бердянську вона вирішила подати заявку в проект індивідуальних грантів на перепідготовку в благодійному фонді “Карітас Запоріжжя”, і зраділа, коли нарешті отримала грант.
Завдяки проекту Наталя пройшла курси бухгалтерії 1С, а також комп`ютерної грамотності, що допомогло їй відразу знайти роботу.
Зараз вона працює соціальним працівником в благодійній організації «Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя», де отримує задоволення від спілкування й допомоги людям. Дівчині подобається бути корисною – вона допомагає в працевлаштуванні переселенцям і місцевим жителям, шукає актуальні вакансії. Також працює з дітьми, яких навчає малювати, конструювати, створювати цікаві й корисні саморобки.
–Потрібно рухатися вперед, – радить Наталя іншим переселенцям. – Роки йдуть, наші діти ростуть. Треба йти вчитися, влаштовуватися на роботу. Якщо не хочете рухатися для себе – рухайтеся заради дітей.