Найкращі юні правознавці Запорізької області навчаються в Економіко-правничому коледжі ЗНУ

На базі юридичного факультету ЗНУ відбувся ІІІ Запорізький обласний турнір юних правознавців. В інтелектуальних змаганнях взяли участь 25 команд старшокласників шкіл і гімназій, а також студенти коледжів із Запоріжжя й області. У результаті напруженої боротьби кращими правознавцями професійне журі визнало команду Економіко-правничого коледжу ЗНУ «Suits» у складі студентів спеціальності «Правознавство»: капітана Костянтина Федосєєва, Дарини Куліченко, Захара Товстика, Дмитра Ляховця та Анни Голуб.
Під час урочистої церемонії відкриття турніру його учасників привітали представники Запорізького національного університету: проректор з наукової роботи, професор Геннадій Васильчук, декан юридичного факультету, голова конкурсного журі, професор Тетяна Коломоєць і начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, доцент Юлія Паскевська. До побажань на адресу учасників змагання гідно представити свої навчальні заклади та вибороти перемогу приєдналися почесні гості заходу – представники співорганізаторів турніру: департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області, Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Координаційної рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області.
Результати запеклої боротьби між правознавцями оцінювало журі, до складу якого увійшли представники правоохоронних органів, правники-практики, представники вищих навчальних та загальноосвітніх закладів. Серед суддів турніру було чимало викладачів юридичного факультету ЗНУ. Як зазначила голова журі Тетяна Коломоєць, усі команди продемонстрували своє прагнення до перемоги, вмотивованість та старанність. До півфіналу після напруженої боротьби вийшли дев’ять команд, а до фіналу – три.
У результаті, за рішенням журі, місця між командами-переможцями розподілилися таким чином: 1 місце посіла команда Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету, 2 – учні Запорізької гімназії № 6, а 3 – студенти Гуманітарного коледжу Запорізького національного технічного університету.
Усі юні правознавці – учасники змагання отримали пам’ятні подарунки та дипломи, а переможцям запропонували можливості для подальшого професійного зростання. Так, вони отримали професійну літературу від представників науково-правничого журналу «Право України» та щотижневого видання «Юридична газета». Також їм вручили сертифікати, що надають право пройти одноденну практику на базі юридичної клініки Запорізького національного університету, де усі охочі можуть отримати правову допомогу, або на базі постійних партнерів університету – юридичних фірм «Caesar» та «Яценко, Гладкий і партнери».
Про це повідомляє прес-центр ЗНУ.