Профілактичний рейд з пацієнтами опікового відділення 5-ої міської лікарні в рамках акції «Зустрінемо Новий рік безпечно!»

Напередодні зимових свят люди менш за все думають про власну безпеку, а переймаються місцем проведення, подарунками та святковим меню.

І дарма, адже саме у передсвяткові дні зростає кількість надзвичайних ситуацій, на яких травмуються, або, навіть, гинуть люди. Через необачність люди отримують страшні травми, таким чином стають жертвами власної легковажності.
Для того, щоб убезпечити людей, особливо дітей, 16 грудня фахівці Головного управління ДСНС України у Запорізькій області відвідають опікове відділення 5-ої міської лікарні в рамках акції «Зустрінемо Новий рік безпечно!». На меті заходу – провести з людьми, які постраждали від вогню, роз’яснювальну бесіду, щоб запобігти повторному травмуванню. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
Адреса місця проведення: м.Запоріжжя, вул..Перемоги, 80.
Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до висвітлення заходу, який відбудеться 16 грудня об 11:00. Акредитація журналістів триває до 18:00 15 грудня за телефоном 061-787-94-83.
Контактна особа: Юлія Цівірко 097-430-98-65.