Бійці ДСНС подолали пожежу!

15 грудня о 01:55 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що по вул. Скальна Дніпровського району м. Запоріжжя, виникла пожежа.

Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що горить дах будинку на площі 100 кв. м.
О 02:37 рятувальники локалізували пожежу, а о 02:46 – повністю ліквідували, після чого провели пролив конструкцій для запобігання повторного виникнення пожежі.
Причина пожежі встановлюється. За фактом події відповідні органи ведуть розслідування. Від ГУ ДСНС залучалося 2 одиниці техніки та 8 вогнеборців. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
Головне управління ДСНС України у Запорізькій області звертається до громадян з проханням проявляти особливу пильність та обережність при використанні обігрівачів, газового та пічного опалення, а також електричного обладнання. Ретельно дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності. Пам’ятайте: несправне пічне опалення, використання саморобних електрообігрівачів, порушення правил експлуатації газового обладнання, паління у ліжку в нетверезому стані – основні причини пожеж та загибелі людей на них.