Піротехніки знешкодили запалювальну авіабомбу ЗАБ-250 часів минулих війн

14 грудня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що поблизу с. Нове біля р. Тащенак Мелітопольського району місцеві мешканці виявили підозрілий предмет схожий на вибухонебезпечний.
Прибувши на місце події, піротехніки АРЗ СП ГУ ДСНС України у Запорізькій області вилучили запалювальну авіабомбу ЗАБ-250. Після чого знешкодили у спеціально відведеному місці з дотриманням правил техніки безпеки. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.
Ваші дії після виявлення підозрілого предмета:
-припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;
–в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;
–організувати охорону небезпечного місця;
–не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;– ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.
Виявлені ВНП знищуються в спеціально відведених місцях відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки.