У Вільнянську пройшов ІV Регіональний фестиваль творчих сімейних колективів «Співоча родина»

10 грудня 2016 року за підтримки народного депутата України Вадима Кривохатька в будинку культури та дозвілля м.Вільнянськ відбувся ІV Регіональний фестиваль творчих сімейних колективів «Співоча родина».
Участь у заході взяли 21 родина (понад 50 учасників) з Оріхівського, Новомиколаївського, Бердянського, Вільнянського районів та м. Запоріжжя. Співочі сімейні колективи виконували пісні про родину, мир, кохання тощо. Глядачів розважали театральними міні-постановами, жартівливими мініатюрами.
На свято української пісні зібрався повний зал будинку культури. Вхід був безкоштовний, а тому кожен бажаючий мав змогу насолодитися співочим мистецтвом.
Подружжя Нужних – співоча родина, кожне їх сімейне свято проходить з піснями. В четвертий раз вони вже виступають на фестивалі і кожного разу добирають нову пісенну програму.
Кожна з родин-учасників отримала титул, грамоти, квіти та фінансову підтримку для розвитку сімейної творчості, завдяки підтримці та активному сприянню Вадима Кривохатько, який не перший рік поспіль допомагає в проведенні творчого фестивалю.
«Подібні фестивалі є не лише розважальним заходом, вони згуртовують родини, підтримують національні культурні традиції, популяризують українську народну пісню. Наша країна багата на талановитих людей. І я хочу, щоб ці таланти в такій нелегкій сьогоденності не змарніли, а навпаки розвивались і прославляли нашу державу», – зазначив Вадим Кривохатько.
Про це повідомляє прес-служба народного депутата.