Піротехніки знешкодили вибухонебезпечні предмети часів минулих війн

16 грудня піротехніки АРЗ СП ГУ ДСНС України у Запорізькій області продовжили роботу по знешкодженню вибухонебезпечних предметів, знайдених 15 грудня у лісосмузі за с. Нове Мелітопольського району. Рятувальники вилучили ще 2 авіабомби ФАБ 2,5 та 4 вибухонебезпечних предмети. Після чого знешкодили у спеціально відведеному місці з дотриманням правил техніки безпеки. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у запорізькій області.
Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.
Ваші дії після виявлення підозрілого предмета:
– припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;
– в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;
– організувати охорону небезпечного місця;
– не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;– ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.
Виявлені ВНП знищуються в спеціально відведених місцях відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки.