Титаномагнієвці - добрі чарівниками для знедоленої дітвори

Вихованцям дитячих притулків області подарунки до Дня Святого Миколая від трудового колективу ЗТМК передав особисто директор комбінату Володимир Сивак.
Для дітей, позбавлених батьківського піклування, що волею долі опинилися в центрах соціально-психологічної реабілітації області, ця благодійна акція стала справжнім сюрпризом.
-Вперше в історії нашого закладу у нас в гостях керівник такого високого рангу – директор великого металургійного підприємства з обласного центру. Це дійсно диво, – не може стримати позитивних емоцій керівник Оріхівського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Антоніна Пермякова. Центр розрахований на 40 діточок віком від 3 до 18 років. На даний момент тут знаходяться 29 вихованців. – Для нашої дітвори Володимир Вікторович – добрий чарівник. Нам цінні не тільки бажані подарунки, які він привіз. Спасибі трудівникам ЗТМК – вони здійснили наші мрії! Але головне – увага, яку Володимир Вікторович приділив дітворі.
Колезі вторить і директор Полгівского центру Людмила Симоненко.
-Нашим діткам дуже важливе спілкування, – підтверджує Людмила Василівна. Ще до недавнього часу у неї під крилом було 56 підопічних. Сьогодні в центрі залишається 37 дітлахів. Решту вже вдалося влаштувати до сімейних форм виховання. – Зустрічі з такими людьми допомагають, зокрема, підліткам знайти свою дорогу в житті.
До Дня святого Миколая подарунки від титаномагнієвців отримали вихованці всіх притулків Запорізької області. Холодильники, телевізори, пральні машини, спортивні костюми, постільні приналежності, канцелярські товари, іграшки – і хлопці, і їх вихователі щиро раділи душевної щедрості трудівників ЗТМК.
Насправді, в таких центрах знаходять притулок переважно соціальні сироти – діти, позбавлені батьківського тепла і турботи при живих батька і матері, як правило ведуть асоціальний спосіб життя. Тому доброту і ласку вони сприймають з особливою вдячністю. І прагнуть всім серцем відповісти любов’ю на любов.
Дітвора підготувала дорогому гостеві прекрасні концерти – в кожному притулку Володимира Вікторовича не відпускали без того, щоб не заспівати і не станцювати для нього. І в кожному старалися подарувати на згадку про зустріч прекрасні вироби, любовно виготовлені дитячими рученятами.
-Тема допомоги знедоленим дітям для нас близька. Трудовий колектив нашого комбінату вже протягом багатьох років надає допомогу дітям, які перебувають на вихованні в Кіровському будинку інвалідів. Це особлива соціальна установа. Також наш колектив надає підтримку запорізькому дитячому будинку «Сонечко», – пояснив Володимир Сивак. – Користь проведення нашої акції в створенні святкової новорічної атмосфери діткам, які не мають родини, а також в можливості навчитися нам всім доброті і розумінню людської сутності. Не менш важливою є і педагогічна мета акції. Адже святий Миколай приходить до дітей не тільки, щоб подарувати подарунок. Він приходить, щоб з ними поспілкуватися: дати добрі настанови, навчити робити добро, добре вчитися, молитися, поважати один одного.
До свята подарунки від трудового колективу ЗТМК отримали і вихованці Кіровського будинку інвалідів. І не збідніє рука, що дає!