Запорізькі рятувальники привітали маленьких вихованців дитячого садочку «Вербичка» з Днем Святого Миколая

День Святого Миколая – час «творити дива», для тих, кому їх не вистачає. Вже котрий рік поспіль, давні традиції привітань склалися у колективі запорізьких рятувальників. Напередодні дня, коли дорослі виявляють особливу турботу про молодше покоління, представники ДСНС області відвідали дітей, які потребують особливого піклування. У дитячому садочку«Вербичка» виховують та одночасно лікують 88 дітей, частина з яких – повністю незрячі та потребують підвищеної уваги. З ними працюють висококваліфіковані спеціалісти, які навчають дітей жити в соціумі та розуміти, що вони нічим не відрізняються від інших. Сьогодні, 19 грудня фахівці Служби порятунку за підтримки благодійного фонду «Посмішка дитини» завітали до садочку, щоб привітати малечу з таким довгоочікуваним та бажаним святом.
Маленькі вихованці зустріли гостей з радістю, як уже давніх знайомих. Адже керівництво ГУ ДСНС області у них не лише на свята, але й у будні, надає допомогу у вирішенні побутових питань. Тож і теперішній візит не став для малят несподіванкою.
З привітальним словом до малюків звернувся заступник начальника ГУ ДСНС України у Запорізькій області полковник служби цивільного захисту Микола Головань: «Це свято незвичайне, адже в кожній домівці, де мешкає вихована та слухняна дитина, відбуваються дива та здійснюються мрії. Святий Миколай попросив нас, запорізьких рятувальників, передати вам святкові гостинці. Щиро зичу вам здоров’я, добра, здійснення мрій, а вихователям – великої любові для кожного маленького серця», – побажав Микола Миколайович.
Дітлахи підготували для гостей міні-концерт, на якому продемонстрували власні таланти, розповідали святкові вірші й танцювали. Це стало найголовнішою винагородою для «надзвичайних посланців» Миколая.
Після обіцянки «не порушувати правил пожежної безпеки» фахівці Служби порятунку вручили дітлахам солодкі новорічні подарунки.