Журналісти подарували захисникам розвагу!

Журналісти подарували захисникам розвагу!

У турнірі з більярду на приз Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України наша газета виступила ініціатором і організатором благодійної акції «Подаруй захиснику розвагу!».

Тож до участі у змаганнях на рівні із медійниками з провідних ЗМІ Запорізької області запросили воїнів-захисників України – військовослужбовці підшефних «ЗП» військових частин, до яких ми як волонтери регулярно виїжджаємо на передову, – 55 -ої артбригади та 9-го полку оперативного призначення Національної гвардії України.
Захід, що пройшов в клубі «Chicago Blues», що на пл.Пушкина, зібрав десятки уже зазначених учасників, також відомих активістів і громадських діячів, в їх числі – керівник ГО “Helper Запоріжжя” Данило Щербаков та колишній заступник губернатора, а нині лідер обласної організації однієї з політичних сил Петро Гончарук.
Данило Щербаков разом із своїм другом Олександром Ратинським прийшли на змагання не з порожніми руками. Вони підготували особливий подарунок – сертифікат на отримання смаколиків до новорічного столу від ТМ Food Market. Щасливим володарем смачного подарунка став журналіст-ветеран Віктор Армяновський.
-Ми завжди готові підтримувати добрі ініціативи та заходи які об’єднують людей для добрих справ!- підтвердив Данило Щербаков.
Впродовж змагань на зелених полях турніру точилися запеклі баталії. Головний суддя змагань – арбітр з досвідом організації змагань міжнародного рівня Анастасія Павлюк таким чином організувала процес, що кожний з його учасників мав нагоду у повній мірі випробувати Фортуну і реалізувати свою майстерність.

IMG 7586
Декому, звичайно, довелося визнати, що додаткові тренування- не завадять. Але в більшості випадків, як підтвердила головний суддя, всі учасники турніру показали висококласну гру. Найзапекліші пристарсті розгорілися у фіналі, коли за одним столом зійшлися журналіст запорізького телеканалу «Z» Дмитро Пришелець та полковник 55-ої артбригади Ігор Неминський.
Бій тривав щонайменше годину. Суперники йшли , як кажуть, шар у шар. Щойно одному вдавалося вибити шар у лузу, інший у наступному ході негайно ж його наздоганяв. Втім, тільки -но шари на полі закінчилися, остаточну перемогу виборов Дмитро.
За результатми змагань друге місце посів Ігор Неминський, третє – виборов Петро Гончарук. Єдина жінка-учасниця турніру, що представляла газету «Вісник комбінату» ТОВ «ЗТМК» Валерія Заварова була удостоєна особливої відзнаки головного судді.
-Хоч Валерія виявилася єдиною жінкою, яка брала участь в турнірі, вона не поступилася чоловікам, – зазначила Анастія Павлюк. – Такою суперницею можна пишатись.
Валерія Заварова також відзначена почесною грамотою ЗОО НСЖУ за перше місце в VII турнірі з більярду – особиста першість.

 

Валерія Євгеньєва(текст)
Олександр Максимов(фото)