На Миколая «Запорізька правда» дарувала дітлахам чудеса

Новорічні свята розпочались для більш ніж 50 дітей із родин медійників, а також із сімей воїнів-захисників України з 55-ої артбригади та 9-го полку оперативного признаення НГУ, із ряду багатодітних родин і вихованців Запорізького обласного дитячого центру соціально-психологічної реабілітації захоплюючим заходом у прес-центрі Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України.
Свято підготували і провели журналісти нашої газети, залучивши своїх друзів із Запорізького кінологічного клубу любителів коллі, а також вихованців вокально-хореографічної студії «Чайка» Запорізького міського палацу творчості дітей та юнацтва, колег із інших видань. Зокрема, журналістка Олена Піддубна разом із талановитою дівчинкою Сонечкою Гейко подарували малюкам зустріч із народною традицією святкування Різдва. Дівчата «водили козу», проводили з діточками різноманітні ігри.
Вперше на свято до дітлахів завітали кудлаті артисти із клубу любителів коллі. Кумедні собачки не тільки показали захоплюючу циркову виставу, а ще й дозволили малюкам побавитися – пестити їх, заплетати кіски, тощо.
Набавившись із звірятами, дітлахи перейшли до прес-центру, де Юлія Дика, дочка журналістки Наталії Бабаєвої організувала для них творчу майстерню і провела майстер-клас з виготовлення оберігів для воїнів-захисників України. Браві захисники із 55-ої бригади та 9-го полку НГУ були почесними гостями цього заходу. Саме для них дітлахи ретельно старалися зробити чудові поробки.
Впродовж цієї творчої роботи дітлахи розважали одне одного піснями і віршами. Особливо відзначилися майже професійні юні артисти з «Чайки». Разом із своїм керівником Оленою Корнєєвою вони подарували учасникам заходу чудову концертну програму. Їх виступ надихнув і всіх інших учасників свята виступити на публіку. Гарним стимулом для цього були не тільки вдячні глядачі, але й сам святий Миколай.
В образі відомого благодійника за дорученням єпископа Харківсько-Запорізької дієцезії Яна Собіла до нас завітав мінестрант Храму Бога Отця Милосердного Станіслав. А настоятель монастиря братів-альбертинців брат Вєслав грою на акордеоні підтримав виконання чудових колядок.
Була на нашому святі і своя казочка. Іі написала і прочитала учасникам заходу відома запорізька журналістка Олена Шевчук.
-Сьогодні для мене надзвичайний день – у Львові відбувається презентація книги казок «Щастя у віконці», де є одна і моя казка про пригоди на острові Хорта хлопчика Спаса, – поділилася враженнями Олена.- Тут відчула себе казкаркою. І я і діти отримали задоволення! А ще всі мали можливість розмалювати ілюстрацію до казки, яку створила моя подруга – чудова запорізька художниця Маріанна Смбатян , відповідати на питання і отримувати подарунки! Тобто щастя є, його не може не бути!
Найцінніше у цьому заході все ж було те, що наші діти змогли поспілкуватися між собою і з воїнами-захисниками України. Хлопці з 55-ки та Нацгвардії, що привели на свято власних діточок, щиро відповідали на чимало запитань дітлахів і були просто щасливі таким спілкуванням.
На завершення свята діти подарували захисникам свої поробки. Але таких виявилося так багато, що ще чималу купку ми відвеземо на передову в АТО і особисто передамо тим, хто нині тримає там для нас небо.
Прощаючись із дітлахами, святий Миколай вислуховував від них їх заповітні побажання і кожному вручав солодкий подарунок. Величезний мішок таких подарунків забезпечив єпископ Ян Собіло. Вистачило – на всіх. Навіть нашим дорогим захисникам перепало.
Головне бажання, яке загадували святому Миколаю і діти, і дорослі, було якнайшвидше встановлення миру в нашій рідній Україні.
І хай воно збудеться!

Олександра Воронцова
Олександр Максимов(фото)