В Запорізькій облраді дітей запорізьких загиблих воїнів АТО привітав Святий Миколай

У день Святого Миколая до будівлі Запорізької обласної ради завітала найдорожча малеча – діти загиблих воїнів АТО. А разом з ними – і справжня казка. Її головні герої – Янгол та Святий Миколай – довели малюкам всепереможну силу добра над злом.
Веселощі та подарунки з рук Святого Миколая викликали щиру посмішку маленьких нащадків славних захисників України. Діти відкрили доброму дідусю свої чисті серця, тримали його за руки і раділи по-справжньому.
Цю святкову зустріч для запорізьких хлопчиків і дівчаток, чиї батьки загинули за Україну, організували Запорізька обласна рада спільно із творчим колективом українського музично-драматичного театру ім. В.Магара. Вітав малечу перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков. Він подякував маленьких, але дуже поважних гостей за їхню чемну поведінку сьогодні і висловив побажання щасливої долі в майбутньому. А їхніх мам і бабусь запевнив, що обласна влада робитиме все для того, щоб підтримати родини загиблих воїнів АТО і довести, що Подвиг наших захисників був не даремний і що запоріжці гідні цього Подвигу.
-Ваші чоловіки, брати і сини, як покровом, захистили Україну від найстрашнішого лиха – озброєного ворога, який намагається захопити українські землі. Ми в неоплатному боргу перед ними і перед усіма вашими родинами! Хочу особливо подякувати і мам, і всіх, хто опікується цими чудовими дітьми. Хай Микола-Чудотворець подарує вам усім гарний святковий настрій! Спокою – вашим серцям, теплоти і злагоди – у кожну домівку, і віри – у щасливе завтра, – сказав перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков.
Аби продовжити свято, малечі вручили солодкі подарунки та запрошення на новорічні свята у театрі ім. В.Магара.