Водій надав допомогу при ліквідації пожежі та запобіг значним матеріальним збиткам

31 грудня о 05:30 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що по вул. Тиражній в Дніпровському районі м. Запоріжжя, горить автомобіль. Під час руху загорілося колесо бензовоза автомобіля марки «DAF». Подію побачив водій іншої автівки, який не залишився осторонь та прийшов на допомогу.
«Рухаючись по автодорозі помітив, що у автомобіля, який їде переді мною, виникло загоряння заднього колеса. Зрозумівши, що водій не підозрює про небезпеку, почав подавати йому звукові та жестикуляційні сигнали, щоб чоловік зупинився. Я відразу викликав рятувальників та вдвох з водієм бензовоза почали ліквідовувати загоряння. Ми відчепили тягач від цистерни, внаслідок чого вогняне колесо відірвалось. Щоб запобігти розповсюдженню вогню, ми відтягнули його подалі від транспортного засобу та цистерни. В цей час прибули рятувальники та загасили палаюче колесо», – розповів 40-річний Сергій Брегеда, водій автомобіля «Газель» підприємства «Мелавтотранс» м. Мелітополь.
За підвищеним номером виклику о 5:40 на місце події прибули рятувальники 3 та 5 ДПРЧ, які о 06:03 – повністю ліквідували пожежу.
Завдяки небайдужості, досвідченості та оперативним діям водія автомобіля «Газель» вдалося вчасно прийти на допомогу, врятувати життя людині та запобігти значним матеріальним збиткам.
Причини пожежі встановлюються. За фактом події відповідні органи ведуть розслідування. Від ГУ ДСНС залучалися 3 одиниці техніки та 13 вогнеборців. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Запорізькій області.