Командний чемпіонат України у приміщенні

27-28 січня у Запоріжжі в легкоатлетичному манежі ПАТ «Соціальні ініціативи Запоріжжя» (вул. Тюленіна, 13) відбудеться перший з головних національних стартів зимового легкоатлетичного сезону – командний чемпіонат України у приміщенні. 

Ці змагання стануть етапом відбору до збірної України, яка 3-5 березня в Белграді (Сербія) візьме участь в чемпіонаті Європи-2017 у приміщенні.

Спостерігати за виступами найкращих легкоатлетів країни ви зможете у п’ятницю 27 січня починаючи з 9:40, у суботу 28 січня – з 10:00. Урочисте відкриття змагань заплановане 27 січня на 15:40. З повним розкладом командного чемпіонату України можна ознайомитися у вкладці.

Також Федерація легкої атлетики України продовжує практику розсилки серед ЗМІ відеооглядів національних змагань. Після кожного змагального дня прес-служба ФЛАУ розсилатиме вам посилання для скачування відеоогляду найцікавіших моментів чемпіонату (фінали більшості дисциплін) та інтерв’ю головних його героїв. Це відео ви без обмежень можете використовувати у своїх ЗМІ. 

Якщо ви плануєте використовувати відео, яке ми будемо розсилати, повідомте нас про це, будь ласка, на електронну пошту odanylenko@flau.org.ua (з вказанням назви ЗМІ). Після завершення командного чемпіонату України все відео також буде викладене на сторінці ФЛАУ у мережі Youtube.

Запрошуємо вболівальників та журналістів на трибуни ПАТ «Соціальні ініціативи Запоріжжя»!

Акредитація для ЗМІ: odanylenko@flau.org.ua