За погану роботу з прибирання тротуарів голови районів та директор департаменту інфраструктури і благоустрою отримають догану

За погану роботу з прибирання тротуарів голови районів та директор департаменту інфраструктури і благоустрою отримають догану

Відбулося засідання виконавчого комітету Запорізької міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Володимира Буряка. До порядку денного було включено більше 120 питань, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста.
На початку засідання міський голова Володимир Буряк поінформував членів виконавчого комітету про роботу комунальних служб з прибирання снігу, обробки територій матеріалами антиожеледі в січні 2017 року.
Міський голова зазначив, що якщо роботу з очищення доріг в цілому можна оцінити на четвірку, то цього не можна сказати про тротуари. Поступають сотні скарг від запоріжців, багато тротуарів просто перетворилися на каток. Керівники районних адміністрацій, профільного департаменту знаходять різні виправдання: зрив тендерів, наявність безхазяйних тротуарів і так далі, але городянам від цього не легше.
– Можна впевнено сказати, що деякі тротуари просто перетворилися на каток. Я з себе провини не знімаю. Але і оргвисновки відносно відповідальних чиновників зроблені. На сьогоднішній оперативній нараді я доручив головам районів, директорові департаменту інфраструктури і благоустрою підготувати пояснювальну для подальшого оголошення вимови за неефективну роботу з прибирання тротуарів, – повідомив міський голова Володимир Буряк.
Міський голова також зазначив, що районним адміністраціям, профільному департаменту доручено активізувати розчищення тротуарів, обробку їх матеріалами антиожеледі. За результатами цього тижня буде оцінена ця робота.

1nov

Володимир Буряк заявив, що робота із зверненням громадян повинна оцінюватися не згідно відповідей, а вирішенню піднятих запоріжцями проблем
У 2016 році у виконавчий комітет Запорізької міської ради надійшло 22345 звернень від 50533 громадян. Це на 29% більше, ніж в 2015 році. Велика частина звернень були письмовими – 21312. В ході засідання виконкому було розглянуто питання про результати роботи з розгляду звернень громадян у виконавчих органах міської ради в 2016 році.
Зазначимо, в 2016 році міський голова Володимир Буряк і його заступники активно проводили особисті прийоми громадян. В результаті під час особистих прийомів міського голови і заступників міського голови запоріжці подали 1033 звернень. Для порівняння – в 2015 році у виконкомі таких звернень було лише 586.
Як і раніше перше місце за кількістю звернень займають питання житлово-комунального господарства – 10970, майже половина від загальної кількості. Також городяни активно зверталися з питань соціального захисту, землекористування і приватизації земельних ділянок, транспорту, охорона здоров’я і так далі.
Міський голова Володимир Буряк підкреслив, що головне в роботі із зверненнями не своєчасні відповіді на них, а вирішення піднятих городянами питань.
– Ми не повинні перекидати звернення громадян від однієї інстанції до іншої. Необхідно вирішувати підняті питання, у тому числі у рамках бюджету 2017 року. Аналіз звернень показує, що ми прийняли правильне рішення, збільшивши на 2017 рік фінансування з ремонту житлового фонду, доріг, благоустрою територій. Саме ці проблеми найбільше хвилюють запорожців, – заявив Володимир Буряк.
Міський голова зажадав підготувати пропозиції відносно підвищення ефективності роботи із зверненнями громадян. Володимир Буряк підкреслив, що одним із завдань на 2017 рік стане підвищення ефективності роботи служби 15-80, на яку часто скаржаться городяни.
– У служби 15-80 має бути кращий контакт з городянами. Підняті питання необхідно не лише якнайшвидше вирішувати, але і постійно інформувати запоріжців про те, на якій стадії знаходиться вирішення проблеми, хто контролює виконання. Тоді городяни довірятимуть службі 15-80, – зазначив Володимир Буряк.

3nov

Недбалих працівників Володимир Буряк вирішив покарати зниженням заробітної плати
В ході засідання виконавчого комітету міський голова Володимир Буряк розповів, що минулого року районні адміністрації міської ради отримали значні кошти на благоустрій територій, прибирання “стихійних” звалищ.
Фінансування складали в деяких районах до 22 мільйонів гривень. Проте освоєння засобів проходило недостатньо ефективно. Значні суми так і залишилися в міському бюджеті.
Одночасно з початком зими виникли питання з прибирання тротуарів від снігу, обробці їх матеріалами антиожеледі. Тобто були вільні засоби, і проблеми, на вирішення яких їх можна було направити. Проте це не було зроблено.
– У зв’язку з цим я прийняв рішення. У усіх районних адміністраціях фонд заробітної плати в 2017 році буде зменшений у відсотковому відношенні настільки ж, наскільки районні адміністрації не освоїли виділені кошти. Може так буде зрозуміліше для тих, хто наплювацьки відноситься до своїх посадових обов’язків, – додав Володимир Буряк.