Юліана Козаченко: "У січні держбюджет отримав податків вдвічі більше, ніж торік"

За перший місяць року запорізькі платники спрямували до державного бюджету 410 мільйонів гривень, що на 205 мільйонів перевищує сплату у січні 2016 року (без показників підприємств, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДФС). Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, рівень надходжень податків і зборів зріс порівняно з прогнозованою сумою на 15 відсотків, додаткові надходження склали понад 55 мільйонів.
– Усього до зведеного бюджету від Запорізького регіону надійшло 894 мільйони гривень. Темп зростання зафіксовано за всіма бюджетоутворюючими податками. Так, найбільше забезпечено сплату податку на додану вартість – майже 268 мільйонів, що у 2,4 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року. Податку на доходи фізичних осіб спрямовано більш ніж 117 мільйонів. Наразі триває аналіз наявних резервів з додаткових надходжень до бюджетів, передусім, за рахунок детінізації економіки та сумлінної сплати податків, – підкреслила Юліана Козаченко.
Крім того, запорізькі підприємства перерахували 14,3 мільйона гривень податку на прибуток, виконання індикативного показника забезпечено на 11 відсотків, а рівень відповідного періоду минулого року перевищено на 6,6 мільйона.
Військового збору у січні сплачено 26,5 мільйона при очікуваній сумі 22,5 мільйона, що на 7 мільйонів більше порівняно з торішніми надходженнями.

Головне управління ДФС у Запорізькій області